Цензор.НЕТ

27.02.19 10:20

Шестеро знищених і четверо поранених терористів, у нас жодної втрати: волонтер Мисягін повідомив про розгром ДРГ ворога на Донбасі

Кілька днів тому на одній з ділянок Операції Об'єднаних сил українські воїни завдали удару по ДРГ ворога, в результаті чого 6 терористів було знищено і 4 - поранено.

Шестеро знищених і четверо поранених терористів, у нас жодної втрати: волонтер Мисягін повідомив про розгром ДРГ ворога на Донбасі

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в Facebook повідомляє волонтер Юрій Мисягін.

"Хороші новини прийшли з фронту. Я не можу писати всі точні пояснення самої операції. Не маю права розповідати, де вона була проведена і який конкретно підрозділ брав участь. Просили без подробиць.

Так, за його словами, кілька днів тому на одній з ділянок Операції Об'єднаних сил, неодноразово фіксувалася ДРГ противника.

"Сама група була доволі чимала - понад 10 осіб. Інформація щодо групи була. По них працювали, намагалися вирахувати, де вони можуть бути іншим разом. І на деяких ділянках, де вони могли з'явитися, були проведені певні хитрі замасковані дії. Кілька днів тому група була виявлена", - написав він.

Мисягін зазначив, що в операції зі знищення ДРГ ворога брали участь дві зовсім різні команди ЗСУ: "Одна команда за допомогою дрона виявила ДРГ і накрила її мінометним вогнем (звичайно з дозволеного 82-го калібру). А інша команда відпрацювала "дуже хорошим снайперським калібром" .

"В результаті цієї, я вважаю, просто блискуче проведеної операції, диверсійно-розвідувальна група ворога була знищена практично повністю: 6 осіб - 200-х і 4 людини 300-х.

Все сталося швидко, несподівано і жорстко, і до того ж у нас жодної втрати", - підсумував волонтер.

Шестеро знищених і четверо поранених терористів, у нас жодної втрати: волонтер Мисягін повідомив про розгром ДРГ ворога на Донбасі 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики