Цензор.НЕТ

27.02.19 12:00

Детективи НАБУ розпочали досудове розслідування за матеріалами журналістів Bihus.Info

Детективи НАБУ внесли відомості до ЄРДР і почали досудове розслідування за ознаками привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (ч.5 ст.191 КК України) за результатами аналізу викладених у журналістському розслідуванні відомостей про корупцію в оборонному секторі.

Детективи НАБУ розпочали досудове розслідування за матеріалами журналістів Bihus.Info

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби НАБУ у Facebook.

"За результатами аналізу відомостей, викладених у журналістському розслідуванні Лесі Іванової, про факти корупції в оборонній сфері встановлено, що частина описаних подій уже досліджується в межах досудових розслідувань, що здійснюють детективи НАБУ. Щодо інших фактів можливого заволодіння грошовими коштами державних підприємств та державного бюджету України, вчиненого організованою групою в особливо великих розмірах, то 26.02.2019 детективи НАБУ внесли відомості до ЄРДР та розпочали досудове розслідування за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 КК України", - йдеться в повідомленні.

Раніше команда журналістських розслідувань Bihus.Info (програма "Наші гроші") оприлюднила фільм, в якому стверджується, що І.Гладковський, син першого заступника секретаря РНБО О.Гладковського, разом з Віталієм Жуковим і Андрієм Рогозою через фірми-"прокладки" поставляли оборонним підприємствам контрабандні російські деталі або деталі з українських військових частин за завищеними в два-чотири рази цінами. У відповідь син Гладковського заявив, що вимагатиме спростування інформації про причетність до корупції в оборонному секторі: "Звинувачення є безпідставними, а "листування" - фейковим".

Гладковський попросив припинити свої повноваження першого заступника секретаря РНБО на період розслідування матеріалу про закупівлі в армії.

Юлія Тимошенко, в свою чергу, у зв'язку з оприлюдненими даними звинуватила Порошенка в державній зраді: "Ми починаємо процедуру імпічменту президента".

Детективи НАБУ розпочали досудове розслідування за матеріалами журналістів Bihus.Info 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики