Цензор.НЕТ

27.02.19 13:16

"Кандидатів багато, але один із них, безсумнівно, сяде до в’язниці!" - Зеленський про рішення КС

Кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський обурився скасуванням статті КК про незаконне збагачення і пообіцяв разом з експертами розробити механізм притягнення до відповідальності корумпованих чиновників.

"Кандидатів багато, але один із них, безсумнівно, сяде до в’язниці!" - Зеленський про рішення КС

Про це він написав у Facebook, у відповідь на скасування Конституційним судом статті про незаконне збагачення, передає Цензор.НЕТ.

"Ідучи, сьогоднішня влада вирішила забрати з собою вкрадене у народу, в армії, що воює. Вчора ми дізналися про розкрадання в Укроборонпромі, сьогодні – про те, що влада руками суддів Конституційного Суду звільнила себе від відповідальності не лише за ці крадіжки, а й за інші, в рази більші", - написав Зеленський.

Він додав, що через скасування статті про незаконне збагачення "за все, що влада вкрала за останні 5 років, притягнути до відповідальності буде неможливо".

"Ми разом з експертами підготуємо нашу відповідь клептократам, щоб жоден із них не уникнув відповідальності. Кандидатів багато, але один із них, без сумнівів, сяде до в’язниці!", - підсумував Зеленський.

Раніше стало відомо, що Конституційний суд визнав статтю Кримінального кодексу про незаконне збагачення чиновників неконституційною, проте текст рішення ще не оприлюднений.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики