Цензор.НЕТ

27.02.19 16:24

Комітет з нацбезпеки запрошує керівництво НАБУ і військової прокуратури для звіту в Раді

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони запросив для звіту у парламенті очільників НАБУ та військової прокуратури, щоб отримати офіційні відповіді щодо запитань, які фігурують у журналістському розслідуванні щодо начебто розкрадань в оборонній сфері.

Комітет з нацбезпеки запрошує керівництво НАБУ і військової прокуратури для звіту в Раді

"Я прошу звернутися до Голови Верховної Ради з проханням першим у порядку денному поставити запрошення керівництва НАБУ, справи якого фігурують у цьому розслідуванні та керівництва військової прокуратури, аби вони згідно із законом про Верховну Раду України відзвітували про стан розслідувань справ. Чи є факти, коли буде оцінка, коли винесуть яке-небудь концептуальне рішення — ми повинні отримати максимальні відповіді для нашого суспільства", — заявив голова комітету, представник "Народного фронту" Сергій Пашинський, ставлячи питання на розгляд, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Будь-яке зловживання ми маємо припиняти, але робити із цього цирк і клоунаду я б не став", — додав нардеп.

За словами Пашинського, профільний комітет ніколи не покривав розкрадачів, але треба пам’ятати усі обставини ситуації, що виникла.

"Якщо треба будуть запчастини, яких у нас немає, ми будемо діставати їх із Росії, хоч в Антарктиді, під землею або в шахтах Донбасу. Це обов’язок нашої держави, а ми є частина її", — наголосив нардеп.

"Ми неодноразово передавали запити в НАБУ, якщо це робиться за рахунок запасів нашої армії чи це робиться за завищеними цінами, звичайно, треба порушувати справи проти цих людей і їх треба притягати до відповідальності, — резюмував Сергій Пашинський.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики