Цензор.НЕТ

27.02.19 18:11

Родичі полонених українських моряків не змогли потрапити на екскурсію на корабель США в Одесі через "щільний графік і пізню заявку", - ВМС

Екскурсію по кораблю "Дональд Кук" для родичів військовополонених відмінили через щільний графік і пізню заявку. Акція активістів, які вимагали об'єктивного розслідування "справи Гандзюк", як писали деякі ЗМІ, на це не вплинула.

Родичі полонених українських моряків не змогли потрапити на екскурсію на корабель США в Одесі через "щільний графік і пізню заявку", - ВМС

Як передає Цензор.НЕТ, про це Радіо Свобода повідомили в прес-службі Військово-морських сил України.

"Була ідея провести кораблем екскурсію для батьків і родичів наших військовополонених, але, на жаль, заявку подали пізно, а в корабля зараз щільний графік – він готується до походу. Тому "Дональд Кук" не зміг затриматися в Одесі та залишив порт за графіком, 27 лютого", – заявили в прес-службі.

Рішення не було пов’язано із акцією "Хто замовив Катю Гандзюк", наголосили представники ВМСУ.

Раніше одеські ЗМІ повідомляли, що зустріч родичів із командуванням американського корабля відмінили через дії близько десятка активістів – увечері 26 лютого вони провели на Одеському морському вокзалі акцію "Хто замовив Катю Гандзюк". Акція тривала кілька хвилин – одеські та київські активісти розгорнули плакати із написами та підпалили кілька "фаєрів".

Співробітники поліції затримали двох учасників акції.

Перший віце-спікер Ірина Геращенко в Фейсбуці написала: "В одному з попередніх постів я написала, що отримала інформацію, що родини моряків не змогли відвідати есмінець "Дональд Кук" через певний інцидент.
Пізніше мені скинули посилання, що екскурсія була скасована через пізню заявку. Дякую за це посилання. Це важливо, я мала іншу інформацію від джерел, близьких до родин.

Я обов‘язково зв’яжуся з ВМС України і дізнаюся, чому посадові особи не змогли швидко оформити заявку, якщо родини були запрошені і прибули. Ще раз дякую за цю інформацію.

Мені дійсно дуже і дуже прикро, що родини не змогли відвідати есмінець і поспілкуватися з нашими друзями. Для них це була б важлива подія і психологічна підтримка.

Враховуючи делікатність теми, й що стосується родин моряків, й що стосується Каті Гандзюк, я видалила попередній пост, в тому числі на прохання своєї френд стрічки.
І визнаю, що в попередньому пості я врахувала лише одну з версій, які мені сказали".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики