Цензор.НЕТ

27.02.19 18:32

Співпраця з американськими партнерами має залишатися безумовним пріоритетом, - Яценюк зустрівся з Волкером

Арсеній Яценюк обговорив з Куртом Волкером політичну ситуацію в Україні напередодні президентських виборів

Співпраця з американськими партнерами має залишатися безумовним пріоритетом, - Яценюк зустрівся з Волкером

"На моє переконання, для всіх притомних національних сил нині найважливіше - досягти трьох цілей: зберегти політичну стабільність, запобігти приходу до влади реваншистів і популістів та зробити все можливе для захисту чесних виборів", - наголосив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк у Facebook після зустрічі зі Спецпредставником Державного департаменту США Послом Куртом Волкером 27 лютого, повідомили в прес-службі НФ.

Арсеній Яценюк повідомив, що в центрі уваги під час розмови, окрім політичної ситуації в Україні напередодні президентських виборів, було безпекове становище й окремі аспекти мирного врегулювання.

"Агресія Росії триває, а отже тісна співпраця з американськими партнерами повинна залишатися безумовним пріоритетом для всього українського політикуму", - підкреслив він.

Під час зустрічі з Куртом Волкером лідер "Народного фронту" наголосив, що в Україні "цінують підтримку Сполучених Штатів у протидії російським злочинам і провокаціям на Азові та в Керченській протоці і вітають візит до України американського есмінця "Дональд Кук", який на запрошення нашого уряду прибув до Одеси".

"Дякую Послу Курту Волкеру за його активну працю і важливу допомогу задля захисту національної безпеки та суверенітету нашої держави", - написав Арсеній Яценюк.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики