Цензор.НЕТ

27.02.19 20:06

Податківці на Волині вилучили партію морепродуктів, ввезених за заниженою митною вартістю

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області вилучили велику партію незаконно імпортованих морепродуктів.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Податківці на Волині вилучили партію морепродуктів, ввезених за заниженою митною вартістю 01

В рамках проведення операції "Рубіж" і розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 212 КК України було встановлено одного з місцевих підприємців, який займається імпортом рибної продукції з країн Балтії (Литва, Естонія), який ввозив в Україну товари за заниженою митною вартістю.

Надалі фігурант документально відображав продаж імпортованих морепродуктів на адресу підприємств транзитно-конвертаційної групи, а фактично здійснював їхню реалізацію кінцевим споживачам за готівку без відображення згаданих операцій в бухгалтерському та податковому обліку.

Податківці на Волині вилучили партію морепродуктів, ввезених за заниженою митною вартістю 02

Такі дії призвели до ухилення від сплати майже 1,4 млн грн ПДВ.

За результатами санкціонованого огляду складського і житлового приміщень фігуранта, проведеного співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області та ГУ ДФС в Закарпатській області, які входять до складу робочої групи в рамках операції "Рубіж" вилучено велику партію імпортованих морепродуктів, орієнтовною вартістю 1,5 млн грн, готівкові кошти в національній та іноземній валюті, документи фінансово-господарської діяльності та чорнову бухгалтерію.

Податківці на Волині вилучили партію морепродуктів, ввезених за заниженою митною вартістю 03

Вирішується питання про накладення арешту на вилучені ТМЦ та готівкові кошти.

Триває слідство.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики