Цензор.НЕТ

27.02.19 22:13

Я готовий до співпраці з правоохоронцями для якнайшвидшого розслідування справи про розкрадання в оборонному секторі, - Гладковський

Тимчасово відсторонений від посади перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олег Гладковський назвав журналістське розслідування про розкрадання в оборонному секторі "інформаційною провокацією" та "частиною брудної боротьби за владу", він готовий надати показання відповідним правоохоронним органам для якнайшвидшого встановлення істини.

Я готовий до співпраці з правоохоронцями для якнайшвидшого розслідування справи про розкрадання в оборонному секторі, - Гладковський

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він заявив в ефірі телеканалу ZIK.

"Я став жертвою нісенітниці та інформаційних провокацій, які багато людей бачили в цій програмі ("Наші гроші" - ред)... Це абсолютно зухвала брехня - люди подають нібито якусь інформацію з анонімного джерела. Але від цього страждає і моя доля, і доля моєї сім'ї... Це не інформація, це частина брудних технологій, частина брудної боротьби за владу", - сказав О.Гладковський.

Він нагадав, що написав заяви до прокуратури та НАБУ щодо розслідування викладених у програмі відомостей, а також написав заяви про негайне відсторонення його від посади першого заступника секретаря РНБО і голови міжвідомчої комісії з питань політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю, щоб "усе було з'ясовано і було дано необхідну оцінку".

За словами О.Гладковського, в період виборчої кампанії він хотів би повністю забезпечити проведення розслідування "в прозорій ситуації".

"Сьогодні я звернувся і до антикорупційного прокурора, і до Національного антикорупційного бюро щодо необхідності проведення розслідування", - сказав він, додавши, що в середу на Комітеті Верховної Ради з питань запобігання корупції було розглянуто його заяву до цих органів.

Відповідаючи на запитання глядача, чи викликали його на допит, він сказав: "Я готовий і навіть зараз, і завтра, коли мене запросять... мене викличуть для показань, я готовий усе це зробити... Я хочу, щоб усе це закінчилося якнайшвидше, і готовий зробити для цього все, що від мене залежить".

На запитання, хто розслідуватиме - Генпрокуратура чи НАБУ, сказав, що не знає підслідності.

Крім того, О.Гладковський повідомив, що його син Ігор, який також фігурує в журналістському розслідуванні, подав позов про захист честі та гідності проти журналістів. Він переконаний, що його син став заручником "брудної роботи і брудних справ цих людей".

Нагадаємо, 25 лютого журналісти оприлюднили розслідування про корупцію і розкрадання в оборонному комплексі України, до яких причетні люди з бізнес-оточення президента Петра Порошенка. За інформацією журналістів, син заступника Секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олега Гладковського Ігор був безпосереднім учасником мільйонних схем із розкрадання в оборонному комплексі.

Гладковський попросив припинити свої повноваження першого заступника секретаря РНБО на період розслідування матеріалу про закупівлі в армії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики