Цензор.НЕТ

28.02.19 00:07

Найбільш проблемні дороги траси "Одеса-Київ" буде відремонтовано найближчим часом, - Омелян

Найближчим часом будуть відремонтовані ділянки траси Київ – Одеса, які викликають найбільші нарікання в автомобілістів, а також буде збудовано міст на Хаджибейському лимані.

Найбільш проблемні дороги траси "Одеса-Київ" буде відремонтовано найближчим часом, - Омелян

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "Прямий" розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"Ми інвестуємо зараз в ремонт траси "Київ-Одеса", яка була збудована понад 15 років тому. Збудована, на жаль, достатньо неякісно, бо вона не витримала передбачених параметрів експлуатації, а це дорога першої категорії.

Цього року на її ремонт ми витратимо порядка 300 мільйонів гривень, які ми додатково закумулювали з державного бюджету. Плюс, будуємо дорогу в Київській області. Плюс, приступаємо до будівництва мосту в Хаджибейському лимані, що сприятиме набагато кращому трафіку до міста Одеси. І це теж є частиною дороги Київ - Одеса", - заявив міністр.

Він нагадав, що протяжність цієї траси понад 400 кілометрів, і для її повноцінного будівництва з нуля потрібні величезні гроші.

"Ми сподіваємося, що в цьому році ми капітально відремонтуємо ті ділянки, які були передбачені, в Київській області і частково в Одеській області. А також ми плануємо відремонтувати поточним ремонтом ті ділянки, які викликають найбільше обурення громадян, ті, що не пережили зиму, старі, які будувались вже довгий час тому назад.

Вона буде в нормальному стані, як тільки дозволять повноцінно погодні умови, щоб це не робилося з порушенням технологій", - додав Омелян.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики