Цензор.НЕТ

28.02.19 10:53

Рішення КС "закриває" 70 справ проти чиновників, - Холодницький

Майже 70 кримінальних справ мають бути закриті постановою суду або прокурора внаслідок визнання неконституційною ст.368-2 Кримінального кодексу, яка передбачала притягнення до кримінальної відповідальності чиновників за незаконне збагачення.

Рішення КС "закриває" 70 справ проти чиновників, - Холодницький

Про це повідомив у коментарі Укрінформу керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, передає Цензор.НЕТ.

"Зараз вивчаємо ЄРДР, щоб назвати точну цифру всіх проваджень... За моєю інформацією, є близько 70 справ, які мають бути закриті", - сказав він.

Якщо кримінальна справа перебуває на стадії слідства, то має бути закрита постановою слідчого чи прокурора. Коли обвинувальний акт уже в суді - відповідне рішення ухвалює суддя. Про це йдеться у п.4 ст. 284 Кримінального процесуального кодексу, зазначив Холодницький.

Він назвав рішення Конституційного суду про визнання неконституційною ст. 368-2 ККУ "ударом по реформах".

"З огляду на те, що депутати скасовують те, що самі ухвалили, щоб уникнути відповідальності за незаконне збагачення, то всі ці три роки антикорупційні органи все правильно робили. Це зайве тому підтвердження", - вважає керівник САП.

"Тим не менше, робота бюро і прокуратури триває. Окрім "незаконного збагачення", є ще "привласнення", "недекларування", "хабарі". Контора не закривається, нехай не радіють наші опоненти, що їм усе вдалося", - додав він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики