Цензор.НЕТ

28.02.19 13:15

Уряд не ухвалював рішення про укладення нового контракту з менеджментом "Нафтогазу", - Гройсман

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що уряд не ухвалював жодних рішень про укладення нового контракту з менеджментом НАК "Нафтогаз України".

Уряд не ухвалював рішення про укладення нового контракту з менеджментом "Нафтогазу", - Гройсман

"Уряд ухвалив рішення про те, що 22 березня термін п'ятирічного контракту із менеджментом НАК "Нафтогаз України" спливає і його буде завершено - на тих умовах, які були п’ять років. У нас як акціонера запитання про розмір винагород менеджменту компанії. Ми звернулися до Наглядової ради. Жодних рішень про укладення нового контракту уряд не ухвалював", - сказав В.Гройсман на засіданні колегії Міністерства соціальної політики в четвер у Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як повідомлялося, уряд заявив про намір переглянути в бік скорочення заробітні плати керівників державних компаній, зокрема і НАК "Нафтогаз України". У свою чергу голова компанії Андрій Коболєв заявив, що розмір його грошової винагороди відповідає постанові Кабінету Міністрів, на базі якої встановлювалися зарплати керівникам великих стратегічних держкомпаній.

Кабмін очікує від наглядової ради "Нафтогазу" нових умов контракту з головою правління й іншою частиною менеджменту компанії. Пізніше наглядова рада винесла на обговорення уряду новий контракт із головою НАК. Кабінет Міністрів визначив 22 березня 2019 року датою завершення повноважень членів правління НАК "Нафтогаз України"

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що наглядова рада НАК "Нафтогаз України" ухвалила рішення продовжити контракт із головою правління компанії Андрієм Коболєвим і встановити його місячний оклад у розмірі 2,08 млн гривень.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики