Цензор.НЕТ

28.02.19 20:42

Бойка не включили до керівництва "Опозиційної платформи - За життя", - ЗМІ

Позафракційний нардеп Юрій Бойко, який балотується в президенти як самовисуванець і є співзасновником "Опозиційної платформи - За життя", не включений у керівництво цієї партії чи будь-яких інших опозиційних сил.

Бойка не включили до керівництва "Опозиційної платформи - За життя", - ЗМІ

Про це із посиланням на дані реєстру повідомили журналісти програми "Сьогодні", яка виходить на телеканалі "Україна".

Міністерство юстиції внесло відомості про партію "Опозиційна платформа - За життя" до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських органiзацiй 2 лютого 2019 року, зауважують автори сюжету. Головою партії зазначений нардеп Вадим Рабінович, главою політради - лідер "Українського вибору" і глава політради партії "За життя" Віктор Медведчук. Бойка в переліку керівників цієї партії на сайті реєстру немає.

Бойка не включили до керівництва Опозиційної платформи - За життя, - ЗМІ 01

У 2014 році Бойко пройшов до Верховної Ради за списками Опозиційного блоку. В кінці 2018 року він пішов на об'єднання з партією Рабіновича "За життя" і був виключений із фракції Опозиційного блоку.

"У "Платформі" він теж ніхто. Це вже факт. Його вигнали з Опоблоку за зраду інтересів виборців. Тому що він ішов від промислових регіонів, обіцяв захищати промисловість. Нічого не зробив, утік в Опоплатформу. Сьогодні журналісти опублікували реєстр Міністерства юстиції. Його немає в засновниках Опоплатформи. Політичне шахрайство завжди закінчується однаково: повним політичним дефолтом. Єдиним кандидатом, який представляє Опозиційний блок, є Олександр Вілкул", - заявив у коментарі "Сегодня" глава політради "Опозиційного блоку - Партії миру і розвитку" Борис Колесніков.

Рабінович був зареєстрований як довірена особа Бойка 25 січня 2019 року. 12 лютого в ЦВК надійшла заява Бойка про позбавлення Рабіновича статусу довіреної особи в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі. У зв'язку з цим 15 лютого ЦВК скасувала реєстрацію Рабіновича і зареєструвала замість нього Михайла Макаренка.

Чергові президентські вибори в Україні відбудуться 31 березня 2019 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики