Цензор.НЕТ

28.02.19 23:03

Луценко: На нардепа Дубіля буде подання про зняття недоторканності після проведення експертиз

Подання про надання дозволу на зняття недоторканності з народного депутата Валерія Дубіля (фракція "Батьківщина") може бути внесено до Верховної Ради після проведення відповідних експертиз, зазначає генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Луценко: На нардепа Дубіля буде подання про зняття недоторканності після проведення експертиз

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив генпрокурор в ефірі телеканалу "Прямий"

Говорячи про так звану "виборчу піраміду", організовану депутатом В.Дубілем, наголосив: "У нас не доведено, що цим процесом керує кандидат у президенти. Ми знаємо точно, що цим процесом керує народний депутат Дубіль. І у нас є докази цього".

Водночас генпрокурор нагадав, що нардеп не прийшов у четвер на допит до Держбюро розслідувань.

"Легше розповідати про політичні репресії замість того, щоб прийти, прослухати свій записаний голос, який обіцяє гроші учасникам "піраміди". Він цього боїться, просто банально тупо боїться і заявляє після цього про політичні репресії", - зазначив Ю.Луценко.

Відповідаючи на уточнювальне запитання, чи буде скеровано до парламенту подання на депутата В.Дубіля, генпрокурор сказав: "У нас правова держава. У нас є процедури. І за ними ми маємо спочатку знайти докази його причетності, наприклад узяти добровільно його голос і порівняти з голосом на плівці. Якщо він це не робить (не дає зразок голосу - ІФ), нам доведеться взяти його голос з виступу у Верховній Раді, віддати на експертизу і порівняти. Як тільки це зійдеться, я вимушений буду піти до парламенту з поданням про зняття недоторканності. З одного разу вгадайте, чим це закінчиться".

За словами генпрокурора, до цього моменту слідство не має права здійснювати обшуки ні в офісі депутата, ні в його оселі.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань викликало народного депутата фракції "Батьківщина" Валерія Дубіля для участі в допиті в кримінальному провадженні за ч.1 ст.255 Кримінального кодексу України як свідка.

21 лютого заступник голови Служби безпеки України Віктор Кононенко повідомив, що співробітники СБУ викрили "виборчу піраміду" в низці регіонів України, яка працювала під керівництвом народного депутата України і мала на меті забезпечити конкретному кандидату перемогу на виборах. Вдалося також з'ясувати прізвище народного депутата України, який організував і контролював діяльність "виборчої піраміди". Ним виявився член партії ВО "Батьківщина" Валерій Дубіль.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики