Цензор.НЕТ

28.02.19 22:43

Фракція "БПП" вимагає створення слідчої комісії з перевірки фактів підкупу виборців командою Тимошенко, – Герасимов

28 лютого ЗМІ опублікували матеріал під назвою "Піраміда Тимошенко": на одну область на голоси виділили мільярд гривень ". Фракція БПП зажадала створити ТСК по цьому факту.

Фракція "БПП" вимагає створення слідчої комісії з перевірки фактів підкупу виборців командою Тимошенко, – Герасимов

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу "Блоку Петра Порошенка", про це з парламентської трибуни заявив голова фракції Партії "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов.

Він також наголосив, що у матеріалі йдеться про те, що правоохоронні органи знайшли "бюджет піраміди" із описом витрат як на агітаторів, так і на скупку голосів виборців!

"Як зазначають журналісти, "Піраміда" підкупу виборців Юлією Тимошенко може обійтися щонайменше у кілька мільярдів гривень!", – підкреслив парламентар.

"Ще більшу тривогу викликає у журналістів непрозоре фінансування виборчого фонду Юлії Тимошенко. Є обґрунтовані підозри, що це має ознаки відмивання коштів, здобутих злочинним шляхом. Також виникає підозра, що це російські гроші", – сказав Артур Герасимов.

Він нагадав, що політична сила Юлії Тимошенко вимагала створення ТСК щодо журналістського розслідуваннюя в оборонній сфері.

"Сьогодні ми всі бачили, як політична сила Юлії Тимошенко, її представники істерично волали про необхідність дотримання законності, робили гучні заяви про розкрадання і необхідність негайно притягнути всіх винних до відповідальності. Так от, всі ці заяви – це звичні для Юлії Тимошенко і членів її команди маніпуляції, обман і бажання сподобатися виборцям. А насправді, її політична сила активно, масово скуповує голоси виборців!", – наголосив Артур Герасимов

Він також висловив сподівання, що всі засоби масової інформації, які у вівторок передрукували перше розслідування журналістів щодо Укроборонпрому, не обійдуть увагою сьогоднішню інформацію про "піраміди" Тимошенко.

"Невідомі кошти з невідомих джерел замасковані під внески невідомих людей, не повинні привести до фальсифікацій! Тому ми вимагаємо негайного створення Тимчасової слідчої комісії для перевірки фактів підкупу виборців у виборчій піраміді Тимошенко та за підозрою у відмиванні коштів, здобутих злочинним шляхом через її виборчий фонд!", – заявив голова фракції.

"Ми, також закликаємо Юлію Тимошенко скласти депутатський мандат на час розслідування", – сказав Артур Герасимов.

Фракція БПП вимагає створення слідчої комісії з перевірки фактів підкупу виборців командою Тимошенко, – Герасимов 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики