Цензор.НЕТ

28.02.19 23:26

Українського політв'язня в РФ Балуха етапують в одну з колоній Твері, де застосовують насильство до ув'язнених, - адвокат

У колоніях загального режиму Тверської області Росії, куди етапують українського активіста Володимира Балуха, суворі умови утримання і там застосовують насильство до ув'язнених.

Українського політв'язня в РФ Балуха етапують в одну з колоній Твері, де застосовують насильство до ув'язнених, - адвокат

Про це 28 лютого розповіла адвокат Балуха Ольга Дінзе, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

"За моєю інформацією, Балуха етапують у колонію загального режиму Тверської області. Я можу тільки припустити, в яку колонію. Цю інформацію не уточнили. Можливо, це колонія номер 6 загального режиму. У Твері доволі суворі колонії, які перебувають під адміністрацією і, відповідно, там часті випадки застосування насильства до ув'язнених. Він свій термін досиджуватиме в не дуже хороших умовах", - сказала Дінзе.

За її словами, адвокатам так і не вдалося з'ясувати причину етапування Балуха.

"Причина етапу нам не відома, і ми зможемо дізнатися інформацію від Балуха, коли він прибуде. Або інформація може бути побудована на припущеннях: керченська колонія просто хотіла позбутися незручного "в'язня" і відповідно перевела його в іншу колонію", - вважає адвокат.

Публічних коментарів ФСВП Росії з приводу умов майбутнього утримання Балуха немає.

Раніше стало відомо, що українського активіста Володимира Балуха, засудженого в окупованому Криму, етапують в одну з колоній російської Твері.

Ще раніше повідомлялося, що 21 лютого ввечері Балуха вивезли з СІЗО м. Краснодара. Куди саме везуть Балуха, ні родичам, ні адвокатам не повідомили. Причини його переведення з керченської колонії на територію РФ також досі не відомі.

Нагадуємо, 25 січня підконтрольний Росії "Керченський міський суд" відмовив українському активісту Володимиру Балуху в умовно-достроковому звільненні.

Раніше підконтрольний Кремлю "Верховний суд" окупованого Криму засудив Балуха до 4 років і 11 місяців колонії і штрафу в розмірі 10 тис. рублів (близько 4 тис. грн) за сукупністю двох кримінальних справ.

У жовтні Балух заявив, що припиняє голодування, яке він оголосив в березні 2018 року. За даними адвоката, у засудженого після більш ніж 200 днів протесту є підозра на виразку або панкреатит.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики