Цензор.НЕТ

01.03.19 14:25

Міжнародний джазовий фестиваль "Джаз на Дніпрі. Нова історія" відбудеться в липні в Дніпрі

18-21 липня цього року в Дніпрі відбудеться щорічний Міжнародний джазовий фестиваль "Джаз на Дніпрі. Нова історія".

Міжнародний джазовий фестиваль "Джаз на Дніпрі. Нова історія" відбудеться в липні в Дніпрі

"Джаз на Дніпрі" є флагманським проектом міської програми "Культурна столиця", з ініціативи засновників якої фестиваль відродили в 2016 році після тривалої паузи.

У цьому році фестиваль триватиме 4 дні.

18 і 19 липня шанувальників джазу чекають відкриті концерти від найвідоміших українських джаз-бендів.

20 і 21 липня - в програмі візьмуть участь музиканти світового рівня. Концерти в ці дні відбудуться на Монастирському острові.

У минулі роки фестиваль відвідали такі зірки, як Ренді Брекер, Бенні Грін, Дадо Мороні, Паті Остін, Ді Ді Бріджуотер, Трой Робертс, Джекі Террассон, Ніколь Рошель, Джой Ді Франческо, Домінік Фаріначчі, Дебора Браун, Венсан Буржекс, Сайрус Чеснат, Джамала, Майкл Мвенсо та інші.

Зміниться й облаштування локації – на майданчику будуть організовані різноманітні розваги для дітей і дорослих. Охочі зможуть приїхати у місто на декілька днів – на так звані канікули у Дніпрі. Фестиваль стане більш відкритим для своїх гостей. Готуються додаткові активності для людей із різними вподобаннями.

Організатори планують спеціальну програму "Дніпро. Джаз. Діти", яка дасть змогу залучити до джазової музики найменших гостей заходу. Будуть також безкоштовні майстер-класи для учнів музичних шкіл і студентів Дніпропетровської академії музики.

Оголошення переліку цьогорічних хедлайнерів заплановане на другу половину березня. Стежте за новинами на офіційних сторінках фестивалю у соцмережах: facebook.com/jazzonthednieper (FB), jazzonthednieper (Instagram).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики