Цензор.НЕТ

02.03.19 12:32

Учасника незаконних збройних формувань терористичної організації "ДНР" заочно засуджено до 12 років в'язниці, - спікер ГПУ Лисенко

Корольовський районний суд Житомира виніс вирок, згідно з яким 33-річний чоловік визнаний винним у скоєнні злочинів за ч. 1 ст. 2583, ч. 2 ст. 260 КК України, та йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 12 років із конфіскацією майна.

Учасника незаконних збройних формувань терористичної організації "ДНР" заочно засуджено до 12 років в'язниці, - спікер ГПУ Лисенко

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на facebook-сторінку спікера ГПУ Андрій Лисенка, прокуратура Житомирської області забезпечила підтримку публічного обвинувачення у справі за фактами участі уродженця Донецької області в терористичній організації і в діяльності непередбачених законом збройних формувань.

Злочинну діяльність особи викрито та розслідувано,під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області, Управлінням Служби безпеки України в Житомирській області.

Органом досудового розслідування зібрано беззаперечні докази, підтверджені під час судового розгляду, про те, що зазначена особа протягом 2014-2016 років добровільно перебувала у складі незаконних збройних формувань, створених так званою ДНР, що діє на тимчасово окупованій території.

"Зокрема, поплічник ДНР у складі протизаконних груп таких як "1-ша окрема слов’янська мотострілкова бригада", "Окрема бригада спеціального призначення "Восток", "3-тя рота окремого батальйону спеціального призначення "Патріот" чинив збройний опір та незаконну протидію виконанню службових обов’язків правоохоронцями і військовослужбовцями Збройних Сил України, задіяними у проведенні АТО.
Керуючись принципом невідворотності покарання за скоєння тяжкого та особливо тяжкого злочинів, у зв’язку з переховуванням обвинуваченого на тимчасово окупованій території України та за її межами, суд ухвалив рішення про проведення спеціального досудового розслідування та судового провадження (за відсутності обвинуваченого).

Таким чином, уродженця Донеччини, який із 2015 року перебуває у розшуку, заочно засуджено до позбавлення волі строком на 12 років", - йдеться в повідомленні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики