Цензор.НЕТ

02.03.19 15:19

Зараз у РФ по кораблю на кожні 350 кв. км акваторії Азовського моря, - Воронченко

Росія нарощує сили навколо окупованого Криму. Зараз в акваторії Азовського моря 105 кораблів, що виконують завдання нібито "захисту" їхнього кордону, якого немає.

Зараз у РФ по кораблю на кожні 350 кв. км акваторії Азовського моря, - Воронченко

Про це заявив командувач Військово-морських сил ЗС України Ігор Воронченко під час першої міжнародної конференції "Одеські дебати. Об'єднання України, Чорноморського регіону та трансатлантичних партнерів" в Одесі, і, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНН.

"Щодо встановлення військового потенціалу, ми бачимо, як зростає міць Чорноморського флоту, і того угруповання, яке дислокується у Криму. Насамперед це носії крилатих ракет "Калібр". Зараз сумарний залп складає 86 одиниць корабельного складу, і до 2020 року вони будуть намагатись, за нашими даними, підвищити цей потенціал до 168 ракет у залпі", - зазначив Воронченко.

З його слів, Росія, крім того, створює сильне угруповання в Азовському морі.

"Це – 105 кораблів, кораблів, які виконують завдання начебто "захисту" їхнього кордону, якого немає. Ми порахували, щільність корабля на акваторію в Азові. Вона складає один на 350 кв км. У Каспії щільність російського корабля складає 1 на 4 тис. кв. км", - сказав він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики