Сотня прихильників УПЦ МП приїхала в село на Рівненщину, щоб не дати громаді перейти в ПЦУ. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

39973 187

Близько 100 людей з'їхалися в село Нова Мощаниця, релігійна громада якого вирішила перейти в Православну Церкву України. Місцеві жителі кажуть, що серед приїжджих - священики і монахи УПЦ МП. І бояться, що ті захоплять храм.

Про те, що відбувається інформує прес-служба Рівненської єпархії ПЦУ, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Вчора увечері в селі Нова Мощаниця Здолбунівського району московський патріархат вчергове розпалював міжконфесійну ворожнечу та готував нові провокації. Зокрема до села з‘їхалось близько ста невідомих людей" , – сказано в повідомленні.

Сотня прихильників УПЦ МП приїхала в село на Рівненщину, щоб не дати громаді перейти в ПЦУ 01

Сотня прихильників УПЦ МП приїхала в село на Рівненщину, щоб не дати громаді перейти в ПЦУ 02

Жителі Нової Мощаниці побоюються, що приїжджі можуть спробувати захопити храм.

"Громада села нещодавно одноголосно виіршила перейти до Православної Церкви України, готова відстоювати свій храм і не допустити провокацій представників російської церкви", - інформують в єпархії.

Глава Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук описав ситуацію в Facebook.

"У село почали з'їжджатися батюшки і прихильники МП з Корця, Дерманя, Мізоча, Здолбунова, Городка... Місцева громада готова стояти до кінця, з хвилини на хвилину очікуючи можливого штурму "зальотних" гостей, серед яких немає жодного місцевого..." - написав чиновник.

"Як мені по-секрету сказали самі парафіяни МП, у Новій Мощаниці дуже "жирна" парафія, адже тут могила Леонтія, і віддавати це село вони без бою не будуть...." – підсумовує Кондрачук.

Топ коментарі
+81 morbius2014
Таким ходом УПЦ МП только подталкивает переходить в ПЦУ. Пусть залетные смотрят чтоб куда возвращаться было, а то приедут назад а их приход уже в ПЦУ.
показати весь коментар
03.03.2019 00:59
+58 Muni
Предсмертные конвульсии московской секты.
показати весь коментар
03.03.2019 01:00
+57 Bastian - Bastian
Жирный приход... О какой вере ваще речь?
показати весь коментар
03.03.2019 00:59