Цензор.НЕТ

03.03.19 13:24

Справу мого сина продано за 30 срібняків, - Гладковський

Тимчасово відсторонений від посади перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олег Гладковський виступив із заявою на захист свого сина Ігоря Гладковського.

Справу мого сина продано за 30 срібняків, - Гладковський

Олег Гладковський назвав справу про розкрадання в "Укроборонпрому" компіляцією з провокаційних фактів, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Справу, в якій фігурує мій син, було штучно складено з брехливих провокаційних фактів",  -заявив Олег Гладковський

Перший заступник голови РНБО вважає, що його опонентам нецікаво розслідування НАБУ, і тому вони залучають радикальні організації до вуличних акцій і посилають їх атакувати будинок його сина.

"Я написав заяву про відсторонення від посади на час слідства, а мій син повністю співпрацює з правоохоронними органами для розслідування оприлюдненої інформації. Ми просимо припинити силовий тиск на нашу сім'ю і на слідство", – наголосив політик у своїй заяві.

Нагадаємо, 25 лютого команда "Bihus.info" опублікувала розслідування, в якому йдеться про схеми розкрадання в оборонному комплексі України. Фігурантом розслідування є син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Концерн "Укроборонпром" і заступник секретаря РНБО Олег Гладковський планують звертатися до суду на журналістів за розслідування про розкрадання в оборонному комплексі України.

Президент призупинив повноваження першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що розслідування журналістів про розкрадання в оборонній сфері збіглося за часом із закінчення слідства.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики