Цензор.НЕТ

04.03.19 12:45

Я підписав указ про звільнення Гладковського, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив, що підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) і з посади голови міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва (ВТС) та експортного контролю.

Про це Порошенко написав у Твіттері, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Сьогодні зранку перед вильотом до Миколаєва я підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони. Також він знятий з посади голови міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю", - сказав П.Порошенко в Миколаєві в понеділок.

"Як ви знаєте, минулого тижня журналістське розслідування щодо можливих зловживань в сфері оборонних закупівель викликало великий резонанс. Суспільство хоче знати правду. Всі хочуть знати правду. І я хочу, тому й маю створити для того всі належні умови. Сьогодні зранку перед відльотом до Миколаєва підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО. Так само його знято й з посади голови Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю", - написав Порошенко.

"Президент звісно, не суд, і моя заява не вирок. Але моє завдання – створити такі умови, щоби люди повірили в чесність та неупередженість об’єктивного розслідування. У подібних ситуаціях не рятують ані посада, ані зв’язки. Оборона, армія, захист країни для мене – понад усе! Поки армія захищає країну, вважаю своїм обов’язком захистити армію від корупціонерів-казнокрадів. Але так само і від політиканів, які на основі окремих реальних недоліків, або взагалі фейків, намагаються очорнити і перекрутити усі зрушення у зміцненні обороноздатності країни. Особливо цинічною виглядає позиція тих кандидатів у Президенти, які, будучи раніше на керівних посадах в Уряді та Міноборони, підписували злочинні постанови, розпродували зброю та техніку, демонтували військові містечка та розбазарювали землі, бездумно скорочували особовий склад", - додав Порошенко.

"Історія всіх і все розставить по місцях. А поки всі ми потребуємо об’єктивного розслідування, яке би викликало довіру. Закликаю всі правоохоронні органи до максимально відкритості. Інформуйте суспільство настільки широко, наскільки це лише можливо, щоб не завдати шкоди слідству", - резюмував президент.

Я підписав указ про звільнення Гладковського, - Порошенко 01

Я підписав указ про звільнення Гладковського, - Порошенко 02
Я підписав указ про звільнення Гладковського, - Порошенко 03

Нагадаємо, 25 лютого команда "Bihus.info" опублікувала розслідування, в якому йдеться про схеми розкрадання в оборонному комплексі України. Фігурантом розслідування є син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Концерн "Укроборонпром" і заступник секретаря РНБО Олег Гладковський планують звертатися до суду на журналістів за розслідування про розкрадання в оборонному комплексі України.

Президент призупинив повноваження першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що розслідування журналістів про розкрадання в оборонній сфері збіглося за часом із закінчення слідства.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики