Цензор.НЕТ

04.03.19 14:52

Звільняючи Гладковського, Порошенко визнає достовірність розслідування "Наші гроші" і працює на випередження, - Бутусов

Президент Порошенко фактично визнав достовірність розслідування журналістів програми "Наші гроші".

Звільняючи Гладковського, Порошенко визнає достовірність розслідування "Наші гроші" і працює на випередження, - Бутусов

Про це написав у Facebook головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов, коментуючи звільнення заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

"Розслідування Лесі Іванової стало вагомим фактором виборчої кампанії і навіть прямо вдарило по рейтингу Петра Порошенка. Сьогодні президент звільнив Ігоря Гладковського - це зроблено, щоб за всяку ціну збити хвилю негативу і дистанціювати від скандалу президента, другом і бізнес-партнером якого Гладковський був багато років. Тобто спочатку Гладковського відсторонили від виконання обов'язків, але, мабуть, щось таке може спливти в другій серії (програми "Наші гроші" про корупцію в оборонному секторі. - Ред.), що вирішили спрацювати на випередження. В інтернеті піднялася хвиля пропаганди АП проти "Наші гроші", але спростувати розслідування по суті неможливо - адже всі ці матеріали, включно із записами з телефона і пошти, передані журналістам з реальних кримінальних справ, і є достовірними", - зазначив журналіст.

Бутусов підкреслив, що п'ять справ Військової прокуратури й одна справа НАБУ щодо діяльності групи аферистів, які діяли в контакті з сином заступника секретаря РНБО Гладковського, були передані в суди і там благополучно лежали без будь-якого руху, поки їх не сколихнули журналісти.

"У судах записи телефонів не публікувалися, вони були в матеріалах кримінальних справ, і поки журналісти не виклали записи, ця ситуація два роки ховалася. Аферисти Жуков і Рогоза все грамотно розрахували. Наявність у зв'язці з ними Гладковського-молодшого не дозволяла владі це опублікувати, щоб не спливла участь друга президента", - написав головний редактор Цензор.НЕТ.

"Найцікавіше, це участь у справі Національного антикорупційного бюро. Дуже дивно, що саме НАБУ, якому справу про корупцію в "Укроборонпромі" було передано в 2017-му році, не довело до суду цю справу, і досі не розкрило роль Гладковського-молодшого, незважаючи на наявність всієї інформації. У фільмі буде порушена і ця сторона скандалу", - додав Бутусов.

Сьогодні, 4 березня, Порошенко звільнив Олега Гладковського з посади заступника Секретаря РНБО.

Нагадаємо, 25 лютого команда "Bihus.info" опублікувала розслідування, в якому йдеться про схеми розкрадання в оборонному комплексі України. Фігурантом розслідування є син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Концерн "Укроборонпром" і заступник секретаря РНБО Олег Гладковський планують звертатися до суду на журналістів за розслідування про розкрадання в оборонному комплексі України.

Президент призупинив повноваження першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що розслідування журналістів про розкрадання в оборонній сфері збіглося за часом із закінчення слідства.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики