Цензор.НЕТ

04.03.19 17:51

НАБУ затримало чинного і колишнього директорів "Спецтехноекспорту" за підозрою в розтраті $2,2 млн

Детективи Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали чинного і колишнього директорів "Спецтехноекспорту" за підозрою в розтраті $2,2 млн.

Про це повідомляє НАБУ на своїй сторінці в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"4 березня 2019 детективи НАБУ і САП затримали чинного і колишнього директорів ДП ​​ДГЗП "Спецтехноекспорт" (входить до складу державного концерну "Укроборонпром") за підозрою в розтраті 2,225 млн доларів США. Також затримано ще трьох колишніх посадових осіб держпідприємства", - заявили в НАБУ.

Зазначимо, влітку 2018 року на тлі скандалів з можливим розкраданням коштів на ДП "Спецтехноекспорт" із посади керівника ДП було звільнено Павла Барбула, який очолював держпідприємство з початку 2015 року. На цій посаді його змінив Владислав Бельбас.

У прес-службі "Спецтехноекспорту" також підтвердили затримання НАБУ Владислава Бельбаса.

"Причина затримання керівника компанії - розслідування умов реалізації одного з експортних контрактів компанії протягом 2009-2016 років (для довідки: Владислав Бельбас був призначений на посаду директора ДП ДГЗП "Спецтехноекспорт" у червні 2018 року, до цього, з жовтня 2014 року, він працював заступником директора підприємства). Розслідування цієї справи ведеться правоохоронними органами України з 2017 року", - повідомили в держкомпанії.

"Спецтехноекспорт" - держкомпанія, основним видом діяльності якої є експортно-імпортні відносини на світовому ринку озброєнь. Була створена урядом у липні 1998 року як дочірнє підприємство Укрспецекспорту, а після створення в 2010-му "Укроборонпрому" включена до складу держконцерну.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики