Цензор.НЕТ

05.03.19 14:17

Слідчі дії щодо чиновників "Спецтехноекспорту" не пов'язані з розслідуванням про розкрадання в оборонці, - "Укроборонпром"

В "Укроборонпромі" запевнили, що слідчі дії щодо 5 чиновників "Спецтехноекспорту" не пов'язані з розслідуванням журналістів Bihus.info.

Слідчі дії щодо чиновників "Спецтехноекспорту" не пов'язані з розслідуванням про розкрадання в оборонці, - "Укроборонпром"

"За нашими даними ці слідчі дії не пов'язані з цією інформацією", - заявив під час прес-конференції перший заступник гендиректора ДК "Укроборонпром" Сергій Омельченко, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що є відповідальні особи, які взаємодіють зі слідством і надають доступ до даних та документів.

"Після професійної оцінки цих фактів у межах вироку суду можна встановити хто саме винен у скоєнні правопорушень", - зазначив Омельченко.

Нагадаємо, детективи Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали чинного і колишнього директорів "Спецтехноекспорту" за підозрою в розтраті $2,2 млн. Також затримано ще трьох колишніх посадових осіб держпідприємства.

Нагадаємо, 25 лютого команда "Bihus.info" опублікувала розслідування, в якому йдеться про схеми розкрадання в оборонному комплексі України. Фігурантом розслідування є син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Концерн "Укроборонпром" і заступник секретаря РНБО Олег Гладковський планують звертатися до суду на журналістів за розслідування про розкрадання в оборонному комплексі України.

Президент призупинив повноваження першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, а 4 березня - звільнив з посади.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що розслідування журналістів про розкрадання в оборонній сфері збіглося за часом із закінчення слідства ГПУ.

4 березня вийшла третя частина розслідування. За даними журналістів, схема Гладковського-Жукова принесла учасникам $300 тисяч на висотомірах для ремонту двох казахських АН-26 у 2016 році.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики