Цензор.НЕТ

06.03.19 16:38

У частині банкоматів у Польщі з'явилося меню українською мовою

Мережа банкоматів Euronet у Польщі ввела меню українською мовою. Крім цього, в банкоматах є меню польською, англійською та німецькою мовами.

У частині банкоматів у Польщі з'явилося меню українською мовою

Ініціативу реалізували у зв’язку із дедалі більшою кількістю клієнтів з України, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Польське радіо".

Нова функція доступна у всіх банкоматах та платоматах мережі Euronet у Польщі.

Раніше обслуговування банкоматів було доступним тільки польською, англійською та німецькою мовами.

Euronet вирішив зробити такий крок у зв’язку з щораз більшою кількістю громадян України, які з різних причин приїжджають до Польщі.

Українські працівники – це нині бажана група клієнтів для польських фінансових установ. Дедалі більше банків пропонують послуги українською мовою.

"Українська мова у платоматах і банкоматах – це зручність для дедалі більшої української громади у Польщі. Ми хочемо дати можливість українським громадянам, котрі живуть і працюють у Польщі, зручно і без проблем користуватися нашими мережевими комплексами", - зазначив Роберт Мідура, представник Euronet у Польщі.

У Польщі майже 8 тис. банкоматів та платоматів мережі Euronet. Ці термінали розташовано, здебільшого, у торгівельних центрах, на терені бензозаправних станцій, у ресторанах, на вокзалах, летовищах та у відділеннях банків.

Раніше обслуговування українською мовою запровадили у терміналах придбання квитків на громадський транспорт у Варшаві, Познані, Лудзі, Любліні та у Вроцлаві.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики