Цензор.НЕТ

06.03.19 20:36

Дівчат візьмуть у військові ліцеї і виші, - Міноборони

З наступного навчального року дівчата матимуть можливість навчатися у військових ліцеях, вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів.

Дівчат візьмуть у військові ліцеї і виші, - Міноборони

Про це під час брифінгу повідомила головний спеціаліст Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Любов Гуменюк, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

За її словами, відповідний проект наказу Міністерства оборони вже розроблено.

Гуменюк наголосила, що міністерство усуває перешкоди для активної та повноцінної участі жінок у діяльності війська, що сприятиме формуванню гендерно збалансованих Збройних сил України.

Вона повідомила, що також скасовуються обмеження щодо прийому осіб жіночої статі на навчання до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти. "Чисельність жінок, які навчаються у військових вишах та навчальних підрозділах, становить 8% від загальної чисельності зарахованих на навчання", - зазначила вона.

Також вона розповіла, що в Національному університеті оборони України ім. Івана Черняховського та Військового інституту Київського національного університету ім. Тараса Шевченка реалізується "пілотний проект", в рамках якого у навчальних програмах вишів враховується гендерний складник.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики