Цензор.НЕТ

07.03.19 09:41

ЦВК не змогла закупити коробки для доставки бюлетенів із дільничних до окружних комісій після підрахунку голосів на виборах

Центральна виборча комісія України не змогла закупити архівні бокси (картонні коробки) для доставки бюлетенів та іншої виборчої документації від дільничних до окружних виборчих комісій після підрахунку голосів на виборах.

ЦВК не змогла закупити коробки для доставки бюлетенів із дільничних до окружних комісій після підрахунку голосів на виборах

24 січня 2019 року тендерний комітет ЦВК оголосив про проведення процедури відкритих торгів щодо закупівлі послуг із виготовлення та доставки зазначених коробок через систему ProZorro. До 24 лютого 2019 року в тендерний комітет надійшли лише дві пропозиції з неповним комплектом документів, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Тому 5 березня 2019 року тендерний комітет ЦВК був змушений відхилити ці пропозиції як такі, що не відповідають умовам тендерної документації. Таким чином, відповідно до закону України "Про державні закупівлі" торги із закупівлі зазначених боксів були скасовані", - вказують у ЦВК.

У комісії пояснюють, що за час, що залишився до дня голосування на виборах президента 31 березня, повторні торги з виготовлення архівних боксів провести вже неможливо. "Отже, питання, яким чином і в чому будуть доставлятися виборчі бюлетені та інша документація до ОВК, залишилося відкритим", - підкреслили у ЦВК.

Комісія попереджає, що у зв'язку з цим глави і члени дільничних комісій будуть змушені доставляти виборчу документацію в підручних засобах, часто не призначених для цього.

Центрвиборчком наголошує, що вибори президента 31 березня 2019 року стали першими, коли йому доводиться застосовувати закон України "Про державні закупівлі", а належні їм тимчасові рамки не враховують швидкоплинності виборчого процесу. Зокрема, під загрозою опинилася закупівля транспортних послуг та канцелярського приладдя окружними комісіями.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики