Цензор.НЕТ

07.03.19 22:54

61% українців підтримують введення квот для жінок у Верховній Раді

61% українців старших за 16 років виступають за введення гендерних квот, які дали б змогу збільшити представництво жінок у парламенті. 22% висловилися проти.

61% українців підтримують введення квот для жінок у Верховній Раді

Про це свідчать результати дослідження, проведеного Info Sapiens у лютому, повідомляє Цензор.НЕТ.

Серед тих, хто підтримують введення квот, жінок більше, ніж чоловіків (67% проти 52%), жителів Заходу і Півночі країни - більше, ніж українців зі Сходу і Півдня.

Найбільше питання спантеличило респондентів 16-19 років, вони частіше, ніж інші вікові групи відповідали "важко сказати".

"Тішить, що 61% населення підтримує гендерні квоти, хоча фокус-групи свідчать про те, що значна частина населення погоджується з важливістю цього питання тільки після наведення статистичних даних, що ми і зробили у формулюванні питання - сказала Інна Волосевич, заступник директора Info Sapiens . - Тому дуже корисно проводити роз'яснювальну роботу щодо того, чому до 8 березня нам потрібні "квоти замість квітів".

"Результати цього опитування громадської думки укотре свідчать, що у звичайних українців набагато позитивніше ставлення до впровадження гендерних квот, ніж у представників української політики, особливо депутатів Верховної Ради України та лідерів політичних партій, - прокоментувала консультант Info Sapiens Тамара Марценюк.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики