Цензор.НЕТ

11.03.19 11:16

Понад 10 тис. артилеристів і 3 тис. одиниць озброєння: РФ має намір провести в окупованому Криму масштабні військові навчання

Російські військові мають намір провести в окупованому Криму частину військових навчань, у яких задіють понад 10 000 артилеристів і майже 3 тисячі одиниць ракетно-артилерійського озброєння.

Понад 10 тис. артилеристів і 3 тис. одиниць озброєння: РФ має намір провести в окупованому Криму масштабні військові навчання

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Крим.Реалії.

Як повідомляють російські ЗМІ, під час навчань планують провести пуски і стрільби ракетних комплексів "Іскандер-М", "Бал", "Бастіон", реактивних систем залпового вогню і ствольної артилерії. Повідомляється, що навчання відбудуться на 20 полігонах - в Астраханській, Ростовській, Волгоградській областях, Краснодарському і Ставропольському краях, республіці Північний Кавказ сусідньої Росії, а також на територіях російських військових баз в Абхазії, Вірменії, Південній Осетії та в анексованому Криму.

Раніше повідомлялося, що в Криму 1 березня російські ракетники тренувалися завдавати ракетних ударів за допомогою берегових ракетних комплексів "Бастіон" та "Бал".

Як відомо, після анексії Криму в 2014 році Росія проводить регулярні військові навчання на півострові. У Генштабі України дії російських військових у Криму називають незаконними.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики