Цензор.НЕТ

11.03.19 12:33

Віктор Гандзюк: "Гордєєв, Рищук, Мангер - хтось із них сказав, що треба вбити Катю, інші - погодилися"

Перед нападом Катерина Гандзюк отримувала постійні погрози і підозрювала, що найближчим часом на неї можуть напасти.

Віктор Гандзюк: "Гордєєв, Рищук, Мангер - хтось із них сказав, що треба вбити Катю, інші - погодилися"

Про це в інтерв'ю "УП" розповів батько вбитої херсонської активістки Катерини Гандзюк Віктор.

"Можливо, Петро Порошенко боїться віддати їх (Мангера, Гордєєва та Рищука. - Ред.) правосуддю, бо вважає, що це погіршить його рейтинг. Хоча, можливо, якби він це зробив - навпаки, підвищило б. Так вийшло, що ці люди належать до різних партій, але спільна ідея наживи, корупції їх з'єднала в загальну місцеву феодальну силу, незалежно від партійної належності. Я так розумію, що владою людям, які можуть сприяти результатам виборів, якась індульгенція дана. Певною мірою ви можете робити що хочете, але забезпечте нам перемогу. Очевидно, це й призводить до таких ситуацій, - вважає Віктор Гандзюк. - Я три місяці провів поруч із Катею, і ці три прізвища звучали весь час - Гордєєв, Рищук, Мангер. Мангер, Рищук, Гордєєв. Розумієте, вони робили свої оборудки разом, разом відпочивали, їли, пили, ходили в ресторани, їздили в сауни. Хтось з них сказав, що треба її вбити, інші - погодилися. А те, що знали вони всі, тут немає ніяких сумнівів".

Він також розповів, що Катерина перед нападом отримувала постійні погрози і вона підозрювала, що найближчим часом на неї можуть напасти.

"Мені здається, що вся історія почалася тоді, коли вона вийшла з "Батьківщини". Нещодавно я знайшов заяву в її документах і опублікував у Фейсбуці. Катя свого часу багато років працювала в "Батьківщині" і пройшла там хорошу політичну школу. На жаль, вона вийшла, коли Юлія Тимошенко продала партію в Херсоні Мангеру. Ільченко пише, що не одразу. Звісно, не в той день, коли Мангер прийшов. Вона ще на щось сподівалася. Але з того часу почалося протистояння.

Потім вони з Нікітенком (Сергій Нікітенко - херсонський журналіст та активіст, друг Каті Гандзюк. - Ред.) зняли фільм "Мангер, який він є". Були суди, його то забороняли показувати, то дозволяли, забороняли називати Мангера корупціонером, дозволяли. До речі, один з останніх судів виграли буквально за кілька днів до того, як на Катю напали. Мангер програв. Тому отака ситуація", - розповів Віктор Гандзюк.

Нагадаємо, 31 липня 2018 року на в.о. керуючого справами виконавчого комітету, радницю херсонського міського голови Катерину Гандзюк напали біля під'їзду її будинку й облили сірчаною кислотою.

Як повідомили у поліції, нападом на Гандзюк керував ветеран АТО, який використовував своїх товаришів по службі.

4 листопада потерпіла померла в лікарні.

Генпрокурор Юрій Луценко 4 грудня заявив, що у справі про вбивство Катерини Гандзюк оголошено підозру раніше судимому громадянину на прізвище Левін.

11 лютого 2019 року главі Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили про підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк. 15 лютого суд заарештував Мангера до 3 березня з правом застави в 2 млн 497 тис. грн.

Владислав Мангер повернувся в Херсон і 18 лютого вийшов на роботу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики