Цензор.НЕТ

11.03.19 15:11

Командування ЗС РФ посилило боротьбу з дезертирством на Донбасі: терміново мінують тили і підходи до лінії розмежування, - ГУР

Командування ЗС РФ вживає превентивних заходів щодо недопущення самовільного залишення передових позицій підлеглими військовослужбовцями.

Командування ЗС РФ посилило боротьбу з дезертирством на Донбасі: терміново мінують тили і підходи до лінії розмежування, - ГУР

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, про це йдеться в повідомленні ГУР.

"У терміновому порядку здійснюється мінування території вздовж лінії зіткнення на ділянках, якими може скористатися особовий склад та місцеві жителі для переходу на бік підрозділів Об’єднаних сил. Водночас окупантами нарощується система мінно-вибухових загороджень та сигнальних полів у тилу власних передових позицій. При цьому для встановлення мінно-вибухових загороджень російсько-окупаційними військами застосовуються протипіхотні міни осколково-загороджувальної дії типу ОЗМ-72", - йдеться в повідомленні.

У розвідці зазначають, що в такий спосіб російське окупаційне командування намагається запобігти зростанню дезертирства серед військовослужбовців 1 та 2 АК ЗС РФ, масштаби якого суттєво збільшилися від початку березня ц.р.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики