Цензор.НЕТ

11.03.19 18:20

Перший етап будівництва нових захисних сховищ завершиться до кінця року на трьох арсеналах, - Міноборони

Міністерство оборони України планує до кінця 2019 року завершити перший етап спорудження захисних сховищ на трьох арсеналах, підкреслюють у Збройних силах України.

Перший етап будівництва нових захисних сховищ завершиться до кінця року на трьох арсеналах, - Міноборони

"У 2018 році були розроблені проекти реконструкції технічних територій трьох арсеналів, які пройшли державну експертизу і передбачають будівництво 136 захисних залізобетонних обсипних сховищ трьох типів", - сказано в повідомленні управління зі зв'язків із громадськістю Збройних сил України, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Реконструкція має відбутися в три черги і завершитися до кінця 2021 року.

У 2018 році Міноборони уклало з двома компаніями контракти, на основі яких почалося будівництво першої черги захисних обсипних сховищ - 35 одиниць.

"Завершення будівництва першої черги захисних сховищ, згідно із затвердженими календарними планами, буде здійснено до 2019 року", - сказано в інформації.

За інформацією управління зі зв'язків із громадськістю, на початку цього року спланували аналогічну реконструкцію ще на трьох військових об'єктах зберігання боєзапасу, йде проектування.

Збройні сили планують до кінця 2019 року обладнати охоронні периметри 37 потенційно небезпечних об'єктів зберігання ракет і боєприпасів, паливно-мастильних матеріалів і компонентів рідкого ракетного палива.

За інформацією ЗСУ, в захищені сховища перемістили 178 тис. тонн ракет і боєприпасів, що дозволило укрити 100% реактивних снарядів до реактивних систем залпового вогню і дефіцитні номенклатури боєприпасів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики