Цензор.НЕТ

11.03.19 23:12

США планують виділити 661 млн дол. на протидію "зловмисному впливу Росії" в Європі й Азії

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) запланувало в бюджеті наступного фінансового року до $661 млн на протидію "зловмисному впливу Росії" на Євразійському континенті.

США планують виділити 661 млн дол. на протидію "зловмисному впливу Росії" в Європі й Азії

Про це повідомили в понеділок у Державному департаменті США, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Протидія впливу та дезінформації з боку Росії: внесення $661 млн на зусилля щодо протиставлення зловмисному російському впливу в Європі, Євразії та Центральній Азії", - зазначається в документі.

Крім того, в бюджеті USAID передбачено виділення до $500 млн на підтримку перехідного уряду в Венесуелі (проти якого виступає Москва), у тому числі на підготовку до демократичних виборів та реагування на кризу.

Паралельно, документом заплановане виділення до $8 млрд на підвищення конкурентоспроможності й доступності військового обладнання США, а також збільшення військових можливостей для союзників та партнерів.

За процедурою, президент зі своїм кабінетом вносить пропозиції щодо бюджету на наступний фінансовий рік, який починається 1 жовтня кожного року. Після цього законодавці розглядають пропозиції, вносять зміни та голосують за остаточний варіант державного бюджету США.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики