Цензор.НЕТ

12.03.19 09:24

ФСБ направила на психолого-психіатричну експертизу вже 11 українських моряків, - Полозов

Учора, 11 березня, слідче управління ФСБ призначило проведення психолого-психіатричної експертизи щодо ще трьох військовополонених українських моряків.

ФСБ направила на психолого-психіатричну експертизу вже 11 українських моряків, - Полозов

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив адвокат Микола Полозов на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні (11 березня. - Ред.) відбулися слідчі дії щодо трьох військовополонених українських моряків: Євгена Семидоцького, Андрія Ейдера та Сергія Попова", - написав він.

Полозов зазначив, що військовополонених моряків та їхніх адвокатів слідчі ознайомили з постановами про призначення амбулаторних психолого-психіатричних експертиз.

"Захист заперечував проти призначення цієї експертизи. Водночас, з огляду на те, що слідство не збирається позитивно реагувати на заперечення адвокатів, ними були заявлені клопотання про присутність адвокатів під час проведення експертизи щодо військовополонених", - повідомив адвокат.

"Загалом станом на поточний день, слідство призначило амбулаторну психолого-психіатричну експертизу щодо 11 військовополонених українських моряків", - додав Полозов.

ФСБ направила на психолого-психіатричну експертизу вже 11 українських моряків, - Полозов 01

Нагадаємо, 25 листопада ВМС ЗС України повідомили, щоприкордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Зокрема, російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, внаслідок чого було пошкоджено головний двигун корабля, обшивку і леєрне огородження, а також втрачено рятувальний пліт. ВМС ЗСУ підкреслюють, що про намір здійснити перехід попереджали заздалегідь і діяли в рамках міжнародного права.

Водночас у ФСБ Росії заявляють, що три українські військові кораблі в Азовському морі "незаконно увійшли в територіальні води РФ і попрямували до Керченської протоки".

Унаслідок незаконних дій російських силовиків було захоплено три кораблі ВМС України і взято в полон 24 українських військовослужбовців. Підконтрольний РФ суд окупованого Сімферополя обрав запобіжним заходом для 24 моряків утримання під вартою до 25 січня 2019 року.

30 листопада моряків перевезли в Москву: 21 українця доставили в московський СІЗО "Лефортово", трьох поранених - у "Матроську тишу".

15 і 16 січня Лефортовський суд РФ ухвалив рішення про продовження на три місяці терміну арешту 24 полонених українських моряків. Отже, під арештом вони залишаться щонайменше до кінця квітня.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики