Цензор.НЕТ

12.03.19 10:51

"Ощадбанк" від сьогодні почав виплачувати субсидії грошима

Субсидіанти, які не є пенсіонерами, зможуть отримати субсидії в грошовій формі в "Ощадбанку" з вівторка, 12 березня, перед масштабними змінами в соцвиплатах.

"Ощадбанк" від сьогодні почав виплачувати субсидії грошима

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба "Ощадбанку".

Якщо субсидіант, який не є пенсіонером, вже має поточний рахунок в "Ощадбанку", на нього буде зараховано субсидію. В іншому разі субсидіантам потрібно буде зареєструватися на офіційному сайті (https://www.oschadbank.ua) або в контакт-центрі банку (тел.: 0800210800). Це дасть субсидіанту можливість самостійно обрати найближче відділення, зручний час і дату для отримання субсидії без черг.

Водночас субсидіантам-пенсіонерам не потрібно додатково реєструватися для отримання субсидії. Вони отримають субсидію одночасно з пенсією через "Укрпошту" або на свій банківський пенсійний рахунок у звичайні терміни.

Нагадаємо, 27 грудня 2018 року уряд ухвалив постанову про перехід до системи надання субсидій у грошовій формі (монетизації). Зокрема, нею передбачено, що субсидії будуть нараховувати на персональні рахунки споживачів, відкриті в "Ощадбанку". Люди зможуть зняти з цих рахунків гроші і сплатити ними частину вартості комунальних послуг.

Монетизація субсидій - це перехід до моделі, коли призначені населенню субсидії виплачуються в грошовій формі, а не у вигляді знижки в тарифах.

Раніше в уряді повідомляли, що планують завершити процес монетизації субсидій до жовтня 2019 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики