Цензор.НЕТ

12.03.19 12:19

Порошенко має намір звільнити главу Полтавської ОДА Головка та його першого заступника: До них виникли серйозні претензії у НАБУ

Президент України Петро Порошенко просить Кабінет Міністрів направити йому подання на звільнення голови Полтавської обласної державної адміністрації (ОДА) Валерія Головка.

головко

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Попрошу пана прем'єр-міністра надати мені подання на звільнення голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка та його першого заступника пана Пісоцького. До них виникли серйозні претензії у Національного антикорупційного бюро, надано відповідні докази, і для об'єктивного розслідування буде краще, якщо пан Головко не обійматиме високу державну посаду", - сказав він, виступаючи на форумі "Від енергоефективності до енергонезалежності" у вівторок у Києві.

На думку президента, це логічне рішення, яке має стати типовим для подібних випадків.

П.Порошенко вчергове заявив, що в країні має бути нульова толерантність до корупції.

"Останнє слово, безумовно, за судом, але ми маємо створити такі умови, щоб будь-які розслідування точно викликали суспільну довіру. І це є історичним шансом на зміни, які тепер отримала Україна, і цей шанс точно мусить бути реалізований", - додав глава держави .

В.Головка було призначено головою Полтавської ОДА в грудні 2014 року. Раніше був депутатом Полтавської обласної ради V і VI скликань. З 2012 по 2014 рік - народний депутат України VII скликання. 22 лютого відбулися обшуки в будівлі Полтавської обласної державної адміністрації (ОДА). Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) підтвердила проведення обшуків у службових осіб Полтавської області в межах кримінального провадження щодо організації схеми одержання неправомірної вигоди.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики