Цензор.НЕТ

12.03.19 16:13

Ватажка найбільшого ізраїльського наркокартелю затримали в Києві, - СБУ. ФОТО

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України спільно з поліцією Держави Ізраїль під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України блокували діяльність найбільшої за останнє десятиліття міжнародної мережі інтернет-торгівлі наркотиками.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі СБУ.

У повідомленні наголошується: "Правоохоронці встановили, що у 2017 році громадянин Ізраїля в одному із соціальних месенджерів створив інтернет-канал для збуту оптових партій наркотичних засобів та психотропних речовин.

За кілька років нелегальний бізнес розширився і такі "торговельні майданчики" почали функціонувати в інших соціальних мережах. За даними ізраїльської поліції, географія злочинної діяльності наркоторгівців розповсюджувалася на країни Південної та Північної Америки, Європейського Союзу, Близького Сходу, Азії та Африки. У синдикат входило понад тринадцять тисяч осіб, у тому числі контрабандисти, дилери, адміністратори груп у соцмережах.

12 березня на підставі клопотання про міжнародну допомогу українські правоохоронці затримали главу наркокартеля в Києві, куди він прибув для налагодження "бізнес-зв`язків" з представниками місцевих кримінальних кіл.

Наразі іноземця передано працівникам Національної поліції України для організації його екстрадиції до країни походження". 

Ватажка найбільшого ізраїльського наркокартелю затримали в Києві, - СБУ 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики