Цензор.НЕТ

12.03.19 17:32

Обговорили нарощування темпів оборонно-промислового співробітництва, - Полторак провів зустріч з новим послом Туреччини в Києві Гюльдере

12 березня у Міністерстві оборони України відбулася офіційна зустріч міністра оборони України Степана Полторака з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні паном Ягмуром Ахметом Гюльдере.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Міноборони.

У повідомленні наголошується: "На початку заходу Степан Полторак привітав пана Ягмура Ахмета Гюльдере з початком його дипломатичної місії в Україні, та наголосив на тому, що Турецька Республіка є ключовим стратегічним партнером України, та має вагомий вплив на розвиток безпекової ситуації в регіоні.

"Ми високо цінуємо підтримку турецькою стороною суверенітету, незалежності і територіальної цілісності нашої держави, невизнання окупації Криму", — зазначив Степан Полторак.

В рамках зустрічі сторони обговорили стан та перспективи оборонної співпраці між країнами, а також безпекову ситуацію, що склалася в Чорноморському регіоні.

Питання, що, також виносилися на розгляд під час офіційної зустрічі, стосувалися українсько-турецької співпраці в оборонній сфері. Під час обговорення цих питань, сторони висловили зацікавленість у посиленні військово-морської співпраці у Чорному морі, інтенсифікації воєнно-політичного діалогу з питань регіональної безпеки, а також нарощуванні темпів оборонно-промислового співробітництва.

"У нас склалися дуже добрі відносини з Туреччиною, — зазначив на завершення зустрічі Міністр оборони України Степан Полторак. — І ми очікуємо на подальшу підтримку, конструктивну та взаємовигідну співпрацю".

Обговорили нарощування темпів оборонно-промислового співробітництва, - Полторак провів зустріч з новим послом Туреччини в Києві Гюльдере 01
Обговорили нарощування темпів оборонно-промислового співробітництва, - Полторак провів зустріч з новим послом Туреччини в Києві Гюльдере 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики