Цензор.НЕТ

12.03.19 18:16

НАБУ і САП - "продажні скотиняки", які очолили корупцію, - Ляшко про подання САП на зняття недоторканності зі Скуратовського

Лидер Радикальной партии Олег Ляшко заявляет, что представление Специализированной антикоррупционной прокуратуры (САП) в Генеральную прокуратуру относительно привлечения к уголовной ответственности его однопартийца Сергея Скуратовского является попыткой отвлечь внимание общественности от соучастия этих ведомств в хищениях в оборонном комплексе.

НАБУ і САП - "продажні скотиняки", які очолили корупцію, - Ляшко про подання САП на зняття недоторканності зі Скуратовського

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Ляшко зазначив: "Подання САП і НАБУ на мого побратима Сергія Скуратовського - це спроба відволікти увагу громадськості від кричущих злочинів цих відомств - їх співучасті і прикриття масштабних розкрадань в оборонному комплексі.

Замість реальної боротьби з корупцією у владі, САП і НАБУ, керівники яких на міцному гачку в Порошенка, виконують політичне замовлення по дискредитації мене перед президентськими виборами.

САП і НАБУ повністю дискредитовані кришуванням корупції влади, тому мають бути ліквідовані, а їх керівники - постати перед судом. Ми вимагаємо аудиту НАБУ, який блокується владою. Так звані антикорупціонери, на утримання яких українці витратили свої кровні мільярди, як я і попереджав, такі ж продажні скотиняки, які очолили корупцію. Я вичищу цей гадюшник і наведу реальний порядок в Україні!"

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила Генеральному прокурору України для підтримки і внесення до Верховної Ради України подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів України Сергія Скуратовського (Радикальна партія Олега Ляшка) і Дениса Дзензерського (Народний фронт).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики