Цензор.НЕТ

12.03.19 20:05

ЦВК достроково припинила повноваження окружної комісії в Тернополі через порушення законодавства при формуванні дільничних комісій

Центральна виборча комісія України (ЦВК) достроково припинила повноваження всього складу окружної виборчої комісії (ОВК) територіального виборчого округу №163 (м.Тернопіль) з виборів президента України.

ЦВК достроково припинила повноваження окружної комісії в Тернополі через порушення законодавства при формуванні дільничних комісій

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ЦВК, на засіданні Комісії у вівторок було встановлено, що окружком №163 порушив законодавство при формуванні дільничних комісій.

Зокрема, ця комісія порушила принцип пропорційної частки кожної категорії посад у дільничних комісіях для кожного кандидата в президенти, давши перевагу при призначенні голів, їхніх заступників та секретарів дільничних комісій для окремих кандидатів у президенти.

ЦВК скасувала відповідну постанову окружкому №163 від 10 березня і достроково припинила повноваження всього її складу.

Кандидати в президенти тепер до кінця днів 14 березня можуть внести подання щодо кандидатур у члени окружної комісії №163.

Після формування складу даної ОВК вона до 16 березня 2019 року має сформувати дільничні комісії з неухильним дотриманням вимог закону.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики