Цензор.НЕТ

12.03.19 21:32

Конвертцентр з обігом 90 млн грн ліквідувала податкова міліція на Кіровоградщині. ФОТО

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Кіровоградській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури припинили діяльність конвертаційного центру з оборотом понад 90 млн грн.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Конвертцентр з обігом 90 млн грн ліквідувала податкова міліція на Кіровоградщині 01

В рамках розслідування кримінального провадження у ч. 3 ст. 212 КК України була встановлена ​​група осіб, які надавали послуги з мінімізації сплати податків і переведення безготівкових коштів у готівку підприємствам реального сектора економіки.

Для прикриття своєї незаконної діяльності фігуранти створили/придбали на території Кіровоградської та Київської областей низку підконтрольних компаній, на розрахункові рахунки яких "клієнти" конвертаційного центру перераховували кошти нібито за надані товари, надані послуги або виконані роботи. Надалі зловмисники знімали ці кошти готівкою в касах банків або банкоматах і повертали замовникам конвертації за вирахуванням власної винагороди у вигляді відсотків від суми конвертації.

Таким чином упродовж 2018-2019 рр. було проконвертовано понад 90 млн грн.

Конвертцентр з обігом 90 млн грн ліквідувала податкова міліція на Кіровоградщині 02

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, домоволодіннях і квартирах фігурантів у Києві, Київській і Кіровоградській областях, а також в автомобілях зловмисників, виявлено та вилучено 19 печаток і штампів підконтрольних СГД, фінансово-господарські документи, чорнові записи, грошові чеки, чекові книжки, техніку, мобільні телефони та ін. докази протиправної діяльності, а також 72 тис. грн. і 2,2 тис. доларів США готівкою.

Триває слідство.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики