Цензор.НЕТ

13.03.19 11:06

Росія може окупувати Одесу, а слідом за нею Румунію, - екс-командувач силами США в Європі генерал Ходжес

Росія століттями поважала тільки силу. Вона шукатиме найменшу слабину в НАТО. Тому Альянс має посилити присутність у Чорному морі.

Росія може окупувати Одесу, а слідом за нею Румунію, - екс-командувач силами США в Європі генерал Ходжес

Про це на конференції з безпеки в Празі заявив колишній командувач американських сил у Європі генерал Бен Ходжес, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Česke Noviny.

За його словами, НАТО необхідно нарощувати свої можливості в Чорноморському регіоні. "Це (Чорне море. - Ред.) та область, де Росія здійснила великий акт агресії. Якщо Захід нічого не зробить з анексією Криму, цілком можливо, що наступними місцями, які окупує Росія, будуть Одеса та, можливо, Румунія", - сказав Ходжес.

Генерал нагололсив, що Росія століттями поважала силу.

"Якщо ми не будемо згуртованими, це негайно викличе їхню агресію", - вважає Ходжес. За його словами, Росія використовуватиме будь-які "тріщини" в Альянсі.

Крім того, екс-командувач військ США в Європі вважає, що в найближчі 10 років може вибухнути війна між Штатами і Китаєм.

"Я сподіваюся, що помиляюся. Але я стежу за тим, що робить Китай, стежу за тим, що говорять його лідери, і бачу траєкторію, яка може призвести до конфлікту", - сказав Ходжес.

За словами генерала, результат можливого конфлікту між Китаєм і США вирішить те, якими силами кожна зі сторін володітиме в Тихому океані.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики