Цензор.НЕТ

13.03.19 14:16

Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Бойко і Гриценко лідирують у президентських перегонах, - опитування СОЦИС

Українці на президентських виборах найбільше голосів готові віддати за шоумена Володимира Зеленського (27,7%), на другому місці в електоральних перевагах жителів країни - чинний глава держави Петро Порошенко (19,6%), на третьому - лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко (14,8%).

Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Бойко і Гриценко лідирують у президентських перегонах, - опитування СОЦИС

Про це йдеться в дослідженні "СОЦИС", передає Цензор.НЕТ.

Згідно з даними дослідження, близько 73% українців стверджують, що обов'язково будуть голосувати на майбутніх виборах Президента України 31 березня. Вагаються у своїх намірах прийти на виборчі дільниці в день голосування 19% опитаних. Загалом майже 8% ствердно заявляють, що не голосуватимуть.

На запитання, за кого Ви проголосуєте на виборах Президента України, які відбудуться 31 березня, серед тих, хто голосуватиме, відповіді були такі: за Володимира Зеленського - 20,7%, Петра Порошенка - 13,2%, Юлію Тимошенко - 11,0%, Юрія Бойка - 6,5%, Анатолія Гриценка - 5,8%, Олега Ляшка - 3,5%, Ігоря Смешка - 2,3%, Олександра Вiлкула - 1,8%, Руслана Кошулинського - 1,5%.

Водночас серед тих, хто обов'язково голосуватиме і, відповідно, визначився зі своїм вибором, результати голосування були б такими: Зеленський - 27,7%, Порошенко - 19,6%, Тимошенко - 14,8%, Бойко - 9,6%, Гриценко - 8,2%, Ляшко - 4,8%.

Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Бойко і Гриценко лідирують у президентських перегонах, - опитування СОЦИС 01
Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Бойко і Гриценко лідирують у президентських перегонах, - опитування СОЦИС 02
Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Бойко і Гриценко лідирують у президентських перегонах, - опитування СОЦИС 03
Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Бойко і Гриценко лідирують у президентських перегонах, - опитування СОЦИС 04

Під час дослідження респондентам також було запропоновано зробити власний прогноз того, хто стане наступним Президентом України (питання: "Скажіть, а хто з наступних кандидатів, на Вашу думку, переможе?"). Найбільш імовірним переможцем на президентських виборах респонденти вважають П.Порошенка - 23,9%. Перемогу В.Зеленського прогнозують 19,3% опитаних, а Ю.Тимошенко -13,2%. У перемогу інших кандидатів респонденти вірять неохоче, жоден з кандидатів не отримує показники вище 3%. Близько чверті опитаних (24%) ще не змогли визначитися з тим, хто, на їхню думку, стане наступним Президентом України.

Центр соціальних та маркетингових досліджень "СОЦИС" провів загальнонаціональне дослідження з 5 по 10 березня 2019 р. Вибірка - 2000 респондентів у всіх областях України (без урахування населення АР Крим і окупованих територій Донецької і Луганської областей). Вибірка репрезентативна для населення України віком від 18 років за такими показниками, як стать, вік, тип поселення і область проживання. Статистична похибка дослідження: +/- 2,1%. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face) за місцем проживання респондента.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики