Цензор.НЕТ

13.03.19 22:25

Депутат Чорновол звернулася в СБУ щодо детектива НАБУ Литвиненка, який фігурує в розслідуванні Bihus.info

Національне антикорупційне бюро України свідомо саботувало розслідування корупційних схем в оборонній сфері незважаючи на заяви про злочини в оборонці від депутатів.

Депутат Чорновол звернулася в СБУ щодо детектива НАБУ Литвиненка, який фігурує в розслідуванні Bihus.info

"Я особисто була автором 10 звернень у НАБУ щодо корупційних схем в оборонці. Причому не депутатських звернень, а заяв про злочин, що передбачають внесення до Єдиного реєстру досудового розслідування, проте я отримувала відписки за підписом Углави про те, що мої заяви навіть не були внесені до реєстру", - повідомила про те, як розслідує корупцію НАБУ народний депутат Тетяна Чорновол на спільному засіданні ТСК щодо розкрадань в армії і засідань двох комітетів - із нацбезпеки і антикорупційного.

Це сталося через те, що розслідування за цими темами в НАБУ веде якийсь детектив Дмитро Литвиненко, чиє прізвище фігурувало в розслідуванні Bihus.info.

"Саме його руками фірма "Оптімаспецдеталь" викидалася з сумнівного списку і зрозуміло, чому не було жодної реакції на мої звернення. Відповідно зараз я хочу зробити заяву в СБУ не про корупцію, а про щось більше: про державну зраду, про роботу на ФСБ, про зниження обороноздатності, і в цьому фігурує теж особисто Дмитро Литвиненко", - заявила Чорновол.

Вона також зазначила, що той самий детектив Литвиненко фігурує і в справах зі зриву контракту з Індією на ремонт 100 літаків і із закупівлі пальоного Міноборони.

"Ми особисто розмовляли з Ситником (головою НАБУ. - ред). Він у курсі цих справ. І у мене питання: чи не він допомагав Литвиненко діяти проти України на руку ФСБ?", - сказала Чорновол.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики