Цензор.НЕТ

13.03.19 18:27

Окупанти обстріляли працюючу школу в населеному пункті Золоте-5. КАРТА

У населеному пункті Золоте-5, на непідконтрольній уряду території, команда спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксувала пробоїни у віконних рамах із західного боку школи на вулиці Миру.

За даними звіту СММ ОБСЄ від 12 березня 2019 року, одна з пробоїн була на першому поверсі будівлі, дві - на другому і ще одна - на третьому, передає Цензор.НЕТ. За оцінкою місії, пошкодження в школі, яку щодня відвідують діти, виникли нещодавно і були викликані вогнем зі стрілецької зброї. Директор навчального закладу повідомила СММ, що будівлю школи обстріляли вночі 11 березня.

У прес-центрі Об'єднаних сил зазначають, що причетність до обстрілу підрозділів Збройних сил України виключається, оскільки характеристика форми рельєфу цієї місцевості на напрямку, зазначеному в звіті, виключає будь-яку можливість ураження школи із застосуванням стрілецької зброї.

Крім того, відстань від найближчих позицій ОС до пошкодженої школи становить понад 4,4 км - вона просто недосяжна для куль.

"Російські найманці укотре здійснюють провокаційні активні дії з метою дискредитації ЗС України, що загрожує життю і здоров'ю мирного населення і свідчить про небажання російських окупаційних військ дотримуватися режиму припинення вогню. Окупанти свідомо ігнорують мінські домовленості, що сприяє загостренню конфлікту на Донбасі", - зазначається в повідомленні.

Окупанти обстріляли працюючу школу в населеному пункті Золоте-5 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики