Цензор.НЕТ

13.03.19 20:15

Внести зараз до ВР подання на зняття недоторканності з нардепів - це значить поховати їх, - Луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко не планує найближчим часом вносити до Верховної Ради подання на позбавлення недоторканності народних депутатів Сергія Скуратовського (фракція "Радикальної партії"), Дениса Дзензерського ("Народний фронт") і Валерія Дубіля ("Батьківщина").

Внести зараз до ВР подання на зняття недоторканності з нардепів - це значить поховати їх, - Луценко

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна

"Подання на нардепів справді надійшли від Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Наразі їх вивчає наш юридичний департамент. Думаю, що їх буде повернено назад для доопрацювання. І не лише тому, що там є неточності - вони, на жаль, є. А й тому, що передання подання до Верховної Ради без шансів його розглянути протягом 14 днів означає фактичне знищення цього подання", - сказав Ю.Луценко журналістам у середу в парламенті.

Генпрокурор зазначив, що повторно вносити те саме подання неможливо.

Він пояснив, що ці подання "згорять", якщо внести їх зараз, з огляду на те, що парламент не має наміру поспішати з розглядом законопроекту про українську мову.

"Це було б неправильно. Тому зараз ми попрацюємо над більш ретельними юридичними формулюваннями, і я обов'язково внесу до Верховної Ради ті подання, які відповідають закону, в той момент, коли Верховна Рада матиме хоч шанс на їх розгляд", - додав Ю.Луценко.

Відповідаючи на запитання про долю подання на позбавлення недоторканності В.Дубіля, генпрокурор заявив: "Ситуація аналогічна. Передання будь-якого подання на народного депутата зараз до Верховної Ради - значить просто бажання його поховати".

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила Генеральному прокурору України для підтримки і внесення до Верховної Ради України подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів від фракції Радикальної партії С.Скуратовського (глава комітету ВР з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства) і "Народний фронт" Д.Дзензерського.

Вказувалося, що за процесуального керівництва САП детективи Національного антикорупційного бюро України зібрали достатньо доказів для притягнення до кримінальної відповідальності цих нардепів за подання свідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за ст.366-1 КК України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики