Цензор.НЕТ

14.03.19 07:48

Росія відмовляється обговорювати звільнення полонених моряків, - Марчук

Росія відмовляється від обговорення вимог України щодо звільнення захоплених у Чорному морі українських військових моряків.

Росія відмовляється обговорювати звільнення полонених моряків, - Марчук

Про це за підсумками переговорів Тристоронньої контактної групи в Мінську 13 березня заявив офіційний представник України Євген Марчук, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

"Російська сторона категорично відмовляється взагалі обговорювати це питання, у них навіть було намагання піти, коли я висловлював позицію Україні з цього приводу. Але все-таки вони залишилися і дослухали", - розповів Марчук.

Російська сторона також відмовляється вести переговори щодо обміну 25 на 25 (25 російських громадян, котрі відбувають покарання в українських місцях позбавлення волі, на 25 утримуваних Москвою громадян України), додає представник України.

"Представники ОРДО та ОРЛО категорично не хочуть також обговорювати обмін заручниками, який до цього ми детально обговорювали", - заявив Євген Марчук.

Офіційний представник України також назвав узгоджений 7 березня "найкоротшим за усі періоди", оскільки "не було гарантій з російської сторони, їхній представник Гризлов навіть не брав участі в обговоренні та затвердженні тексту".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики