Цензор.НЕТ

14.03.19 10:51

Етапованого з окупованої Керчі Балуха знайшли в Ярославлі, - журналістка Івлєва

Російська журналістка і громадська активістка Вікторія Івлєва повідомила, що етапований з окупованого Криму засуджений український активіст Володимир Балух "знайшовся" в російському Ярославлі.

Етапованого з окупованої Керчі Балуха знайшли в Ярославлі, - журналістка Івлєва

Про це Івлєва написала в Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Загублений у пересилках Володимир Балух, раптово вихоплений без теплого одягу з колонії в Керчі, знайшовся завдяки зусиллям великої кількості людей в різних містах Росії. Знайшовся він сьогодні вночі в Ярославлі. До цього Балух був у Воронежі, але там його виявити не вдалося, а ще до цього - в Краснодарі. Сьогодні о 16-30 його вивезли з Ярославля, ймовірно, до Твері", - написала Івлєва.

За її словами, "турботливі люди з "Руси сидящей" встигли передати йому трохи продуктів, а навколишні зеки - теплі черевики".

Активістка подякувала всім, хто "шукав і таки знайшов Балуха".

Етапованого з окупованої Керчі Балуха знайшли в Ярославлі, - журналістка Івлєва 01

Нагадуємо, 25 січня підконтрольний Росії "Керченський міський суд" відмовив українському активісту Володимиру Балуху в умовно-достроковому звільненні.

Раніше підконтрольний Кремлю "Верховний суд" окупованого Криму засудив Балуха до 4 років і 11 місяців колонії і штрафу в розмірі 10 тис. рублів (близько 4 тис. грн) за сукупністю двох кримінальних справ.

У жовтні Балух заявив, що припиняє голодування, яке він оголосив в березні 2018 року. За даними адвоката, у засудженого після більш ніж 200 днів протесту є підозра на виразку або панкреатит.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики