Луценко заявив, що ГПУ подасть апеляцію, наполягаючи на безальтернативному арешті Мангера

1004 23
Луценко заявив, що ГПУ подасть апеляцію, наполягаючи на безальтернативному арешті Мангера

Генеральна прокуратура України 15 березня подасть апеляцію на рішення суду, за яким були зняті зобов'язання з підозрюваного в організації вбивства громадської активістки Катерини Гандзюк Владислава Мангера у вигляді носіння браслета. Слідство наполягатиме на безальтернативності його арешту.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це сказав Луценко в ході засідання тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з вивчення відомостей про напади на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.

На жаль, у нас є безпрецедентні рішення Печерського суду, коли людину, яка підозрюється в скоєнні вбивства на замовлення, випускають під заставу із взагалі ні чим непояснюваною сумою в 4 млн грн... Наразі ми отримали ще одне рішення суду, за яким і електронний браслет знято з Мангера", - сказав Ю.Луценко.

"Тим не менш, сьогодні буде подано апеляцію на це рішення, і я дуже сподіваюся, що Апеляційний суд повернеться до закону, який передбачає безальтернативний арешт за замовне вбивство".

Нагадаємо, 31 липня 2018 року на в.о. керуючого справами виконавчого комітету, радницю херсонського міського голови Катерину Гандзюк напали біля під'їзду її будинку й облили сірчаною кислотою.

Як повідомили у поліції, нападом на Гандзюк керував ветеран АТО, який використовував своїх товаришів по службі.

4 листопада потерпіла померла в лікарні.

Генпрокурор Юрій Луценко 4 грудня заявив, що у справі про вбивство Катерини Гандзюк оголошено підозру раніше судимому громадянину на прізвище Левін. Луценко зазначив, що Левін, за версією слідства, є ключовою фігурою в скоєнні злочину. Що стосується замовника вбивства, генпрокурор повідомив, що версій у слідства багато, і більшість із них зводиться до конкретних осіб, однак назвати прізвища він пообіцяв лише тоді, коли буде підготовлено і оголошено підозру.

11 лютого 2019 року главі Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили про підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Адвокат Мангера Дмитро Ільченко вніс за свого підзахисного заставу в розмірі 2 497 300 гривень. На запитання, звідки адвокат отримав гроші на заставу, Мангер не відповів.

Топ коментарі
+9 Alex Nosov
Как етот алкаш брехливый уже надоел. Йугик, где твои Апачи за водинтур? Хватит уже комедию ломать. Езжай в свою Италию или Франкфурт полы вытирать, тебе все равно только 2 недели осталось над людьми издеваться.
показати весь коментар
14.03.2019 15:25
+5 бостууга
Югик, у тебя у самого "безальтернативный арест" не за горами. Лыжи смазывай! Луценко заявил, что ГПУ подаст апелляцию, настаивая на безальтернативном аресте Мангера - Цензор.НЕТ 5798
показати весь коментар
14.03.2019 15:25
+5 Alina Sadovska
А по Мангеру мне интересно почему только о Мангере речь. Там ведь и другие фигуранты были, целая компания, но их как-то даже и упоминать перестали.
показати весь коментар
14.03.2019 15:39