Цензор.НЕТ

14.03.19 18:52

Конкуренти поширюють фейки: в штабі Порошенка звернулися в поліцію

Виборчий штаб Петра Порошенка звернувся в Національну поліцію через поширення неправдивої інформації, спрямованої на дискредитацію кандидата.

Конкуренти поширюють фейки: в штабі Порошенка звернулися в поліцію

Про це повідомив спікер виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

За словами Медведєва, штаби інших кандидатів поширюють інформацію про те, що у Порошенка нібито видали рознарядку керівникам підприємств агітувати співробітників голосувати за чинного президента.

"Це, нібито, протокольне рішення... за результатами закритої наради, на якій керівник виборчого штабу Віталій Ковальчук передає якісь листи і рознарядки керівникам підприємств агітувати людей за Порошенка. Це абсолютний фейк, який не має жодного стосунку до реальності", - заявив Медведєв.

Крім того, за його словами, в Дніпропетровській і Київській областях зафіксовано телефонні дзвінки виборцям від псевдоагітаторів, які пропонували виборцям гроші за те, щоб вони проголосували за Порошенка.

"Щодо цих фактів команда Порошенка звернулася в Національну поліцію і ми розраховуємо на реєстрацію нашої заяви про кримінальне правопорушення", - сказав Медведєв.

Представник виборчого штабу припускає, що "за такими технологіями можуть стояти і стоять кілька виборчих штабів кандидатів у президенти".

"Ми володіємо інформацією від одного зі штабів, в якому розроблена спеціальна програма про імітацію доказів, яка передбачає і монтаж постановочних відео із залученням напівпрофесійних акторів, або просто масовки", - сказав Медведєв.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики